Reformierakond: me armastame Tallinna

Uudis
|
12.02.2009

Reformierakond alustab täna kampaaniat Tallinna linnaosade säilitamise poolt. Eelmisel neljapäeval algatas Keskerakond Tallinna linnavolikogus eelnõu, millega soovitakse likvideerida Nõmme, Pirita, Kristiine ja teised Tallinna linnaosad.

„Me kõik soovime, et meie tänavad oleksid puhtad ja korras, et meie linnaosa hoitaks ja arendataks edasi. Just seetõttu kutsume inimesi ülesse oma linnaosa allesjäämise eest välja astuma ja mitte nõustuma keskerakondliku linnavalitsuse plaaniga kaotada linnaosad Tallinnas,” põhjendas kampaania alustamist Tallinna volikogu reformierakondlaste juht Remo Holsmer.

„Linnaosad on erinevad ja seetõttu ei saa Pirita probleemidele läheneda samamoodi nagu Lasnamäe omadele. Pärast linnaosade kaotamist kaob kindlus, et just Sinu linnaosas elav ja sealseid probleeme tundev inimene linnajuhtide hulka jõuab,” ütles Holsmer.

“Selle nädala lõpus jõuavad kõigi tallinlaste postkasti kirjad, kus kutsume ülesse avaldama toetust linnaosade säilitamiseks,” lausus Holsmer.

Kampaania käigus kannavad reformierakondlased salle ja märke, kuhu on peale kirjutatud „Ma armastan Nõmmet”, „Ma armastan Piritat”, „Ma armastan Kristiinet” jne.

Oma toetushääle linnaosade säilitamiseks saab anda aadressil www.tallinlane.ee või helistades telefonil 699 9982. Niisamuti koguvad reformierakondlased toetusallkirju järgneval nädalal kaubanduskeskustes.

„Linnaosade säilimise poolt antud toetushääled plaanime üle anda linnavolikogu istungil, kui vastav eelnõu taaskord arutamisele tuleb. Usume, et Keskerakond võtab mõistuse pähe ja loobub algatatud plaanist,” lisas Holsmer.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt