Reformierakond läheb Tallinnas opositsiooni

Uudis
|
08.11.2005

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus otsustas täna toimunud juhatuse koosolekul, et Reformierakond läheb Tallinnas opositsiooni.

Reformierakonna Tallinna piirkonna esimehe Andrus Umboja sõnul on Keskerakond Tallinnas saanud napi, kuid selge mandaadi linnavalitsemiseks ning koalitsiooniparnteri kaasamine oleks vaid  Keskerakonna vastutuse hajutamine. “Anname Keskerakonnale võimaluse valijate usaldust realiseerida”, ütles Umboja.

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus leidis, et olukorras, kus Keskerakonnal on Tallinna volikogus vaid ühehääleline ülekaal, on opositsioonil kindlasti suured võimalused ka oma lubaduste täitmiseks. “Seisame ka opositsioonis olles selle eest, et asjad liiguksid pealinnas kiiremini  – soovime suurendada investeeringuid teedeehitusse, kehtestada 2500-kroonise lastehoiuraha, alandada maamaksu, kahekordistada tänavapatrullide arvu ning istutada igasse Tallinna linnaosasse täiendavalt vähemalt 1000 puud,” ütles Umboja. “Kavatseme kindlasti tegutseda konstruktiivselt ning toetada algatusi, mis ühtivad ka meie seisukohtadega linna arengust,” lisas Umboja.

“Kindlasti jälgib opositsioon tähelepanelikult Keskerakonna toimetamisi Tallinnas ja kui näeme, et tehakse inetusi või rumalusi, ei jää sellele tähelepanu juhtimata,” ütles Umboja.

Reformierakonna pressiteenistus

Lisainfo:
Andrus Umboja
51 50007

Teate koostas ja edastas
Triinu Rajasalu
RE meediajuht
50 46 090 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt