Reformierakond kutsub valimiskampaaniahõngulist rahvaküsitlust boikoteerima

Uudis
|
02.10.2005

Reformierakonna Tallinna piirkond kutsub tallinlasi üles boikoteerima valimiste eelset Tallinna rahvaküsitlust munitsipaalkorterite ehitamise teemal.

Tallinna linnavolikogu liikme Jürgen Ligi sõnul on sotsioloog Juhan Kivirähk nimetanud seda küsitlust häbematuseks, aga seda on põhjust nimetada ka pettuseks.

”Juba küsimus ise on oma sisutuses valelik. Inimestele jääb mulje, nagu neil oleks lootust linna kulul eluasememure lahendamisele. Tegelikult on see võimalik väga üksikutel ja erandlikel  juhtudel, mitte terve
põlvkonna kaupa,” ütles Ligi. Ta lisas, et noorte perede muret ei lahenda munitsipaalehitus vähimalgi määral, tulemusi võivad anda hoopis sooduslaenud, garantiid ja toetused.

Ligi hinnangul on ebaaus on seegi, et spetsiaalselt selleks küsitluseks kaotati keeld teha rahvaküsitlusi valimiskampaania ajal.

”Soovitan kõigil sellist  propagandistlikku eksju-küsitlust ignoreerida ning tegelda selle asemel millegagi, mis elu reaalselt paremaks teeb,” ütles Ligi.

Reformierakonna pressiteenistus


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt