Reformierakond: Keskerakond peab nn kepikõnni skandaali osas andma ammendavad selgitused

Uudis
|
29.09.2005

Reformierakonna Tallinna piirkond on seisukohal, et Tallinna keskerakondlasest abilinnapea Kaia Jäppinen võlgneb avalikkusele selgituse nn kepikõnni skandaali asjaolude kohta.

“Rohkem kui miljoni krooni linna raha raiskamise eest vastutab otseselt abilinnapea Kaia Jäppinen, kelle juhtimisel on nn kepikõnni projekti raha kanditud Keskerakonna reklaamiagentuurile IDEA,” ütles Reformierakonna Tallinna piirkonna esimees Andrus Umboja.

Tallinn kulutas neljale kepikõnniüritusele üle miljoni krooni. “Sellise raha eest oleks saanud korraldada enam kui viiskümmend suurt tervisespordiüritust,” ütles Umboja. “Kepikõnni-või jooksuüritust saab korraldada kümneid kordi väiksemate summadega. Vaja on vaid aega ja tahtmist,” ütles Umboja. Näitena võib tuua kasvõi Nõmmel aastakümneid korraldatud ja suure osavõtjate arvuga Rabajooksu, mille maksumus on paarkümmend tuhat krooni ja hind sisaldab nii korraldust, auhindu kui ka osalejate kostitamist.

Andrus Umboja sõnul on kahetsusväärne, et süüdlaseks üritatakse teha linna spordi- ja noorsooameti juhataja, kes on jäänud selles asjas keskerakondlike hammasrataste vahele.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt