Reformierakond kohalike valimiste tulemustega rahul

Uudis
|
26.10.2005

Reformierakonna juhatus analüüsis oma tänasel korralisel koosolekul kohalike omavalitsuste volikogude tulemusi.

Reformierakonna peasekretär Kristen Michali sõnul sai Reformierakond üle Eesti kõikide aegade parima valimistulemuse. Erakonda toetas 17 protsenti kõikidest valijatest. “Läksime kohalikele valimistele 150 omavalitsuses, seda on pea kolm korda enam kui eelmistel kohalikel valimistel. Oleme esindatud 127 volikogus üle Eesti, neist 40 võitsime valimised,” ütles Michal. “Võime valimistulemustega kindlasti rahul olla,” nentis Michal.

Lisaks arutas juhatus kahe liikme väljaarvamist erakonna nimekirjast. Juhatus arvas erakonna liikmete seast välja Rakvere linnapea Andres Jaadla ja Iisaku vallavolikogu liikme Vello Taari.

“Juhatus leidis üheselt, et Reformierakonnas on arvamuste paljusus igati tervitatav, kuid ei ole mõeldav, et mõned reformierakondlased on opositsioonis ja mõned koalitsioonis ja justkui vastutavad ja samas ka ei vastuta  piirkonnas tehtavate otsuste eest. Meil on ka tava, et erakonna juhtaus austab oma piirkondade tahtmist ning kui suuri küsitavusi ei ole, siis nende ettepanekud ridade puhastamiseks ka läbi lähevad,” ütles erakonna peasekretär Kristen Michal.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt