Reformierakond kinnitas valimisprogrammi

Uudis
|
15.01.2011

Reformierakonna Üldkogu kinnitas täna erakonna valimisprogrammi Riigikogu valimisteks 2011 „Eesti Põhjamaade tiigriks! Võid kindel olla.“.

„Reformierakonna valimisprogramm on sündinud viisil, mis on omane demokraatlikule erakonnale – see protsess on kestnud peaaegu aasta ja selle programmi koostamisel on osalenud sajad erakonnaliikmed, paljud eksperdid ja laiem avalikkus. Need arutelud, millest meie programm võrsus, on olnud kirglikud ja põnevad,” ütles Reformierakonna programmitöörühma liige, justiitsminister Rein Lang laupäeval Tallinnas Estonia kontserdisaalis toimunud erakonna Üldkogul.

„Peale iga programmipeatüki avalikustamist saatsime me selle kommenteerimiseks erakonnavälistele kodanikeühendustele ja arvamusliidritele. Ja saime üksjagu tagsisidet – laekus üle saja konkreetse täienduse- ja muudatusettepaneku,” märkis Lang.

„Reformierakonna valimisprogramm algab preambuliga „Meie väärtused”. Need kaheksa lõiku annavad aluse kogu järgnevale. Meie programmi läbiv ja keskne teema on majandus, sest ainult tugeval majandusel ja stabiilselt kasvul saab põhineda inimeste heaolu,” sõnas Lang.

„Oleme oma programmi aastateks 2011 – 2015 koostanud riigi eelarvevõimalusi silmas pidades ja rahanduslikult konservatiivselt. Need on meie ideed, mida ma tahame ellu viia ja mille eest me seisame nii endale partnereid valides kui nende partneritega valitsedes,” lausus Lang.

„Me ei ole kunagi pannud oma valimislubadusi peale valimisi riiulisse tolmama ja erinevalt mitmest teisest lubajast oleme me oma lubadused ka ellu viinud. Meile võib kindel olla – teeme mõtestatud ja head tööd nii kogu ühiskonna kui tema iga liikme eluolu paremaks muutmise nimel,” lisas Lang.

Reformierakonna valimisprogramm 6. märtsil toimuvateks on nähtav www.reform.ee/programm.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt