Reformierakond: keskerakondlik linnavalitsus näitab hoolimatust laste suhtes

Uudis
|
15.10.2008

Tänasel Tallinna Linnavalitsuse istungil otsustas keskerakondlik linnavõim taaskord mitte toetada Reformierakonna fraktsiooni algatatud eelnõu, millega sooviti munitsipaal- ja eralasteaedade lastele makstavat pearaha tõsta 2500 kroonile kuus.

„Kohtudes lasteaiajuhatajatega on pearaha suurus esimene asi, mida mainitakse. Praegu makstav 1875 kroonine pearaha ei võimalda luua lasteaialastele vajalikke õpi- ja mängutingimusi ning lasteaiad peavad vaatama, kuidas ots-otsaga toime tulevad,” ütles linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Remo Holsmer.

Reformierakond on korduvalt algatanud vastavasisulise eelnõu, kuid keskerakondlik linnavõim on seni eelnõu küsimusi küsimata maha hääletanud. „Arvestades lasteaedade keerulist majanduslikku olukorda, on kahetusväärne, et Tallinna linnavõim ei pea oluliseks tõsta linna poolt makstavat laste pearaha 2500 kroonile,” taunis Holsmer linnavalitsuse vähest hoolimist.

„Pearaha tõstmine ja vanemate toetamine oleks olnud üks paljudest võimalustest näitamaks, et Tallinn hoolib ja teeb. Taaskord ei vaevu linnavalitsus isegi põhjendama, miks eelnõud ei toetata,” lisas Holsmer.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt