Reformierakond: Keskerakond keeldub arutamast erakoolide rahastamise teemat

Uudis
|
|
27.01.2014

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon tegi volikogu Revisjonikomisjonile ettepaneku arutada erakoolide rahastamise teemat, mis Keskerakonna poolt maha hääletati.

„Tallinna linnal on suuri probleeme erakoolidele tegevustoetuse maksmisega,“ ütles Reformierakonna fraktsiooni esimees Ivi Eenmaa. „Samal ajal, kui eestikeelsed erakoolid peavad mõne tuhande euro pärast kohut käima, antakse Vene Lütseumile 100 000 eurot tegevustoetust.“

Eenmaa sõnul on see näide keskerakondlikust juhtimistiilist, sest ka see otsus tehti kuulsusrikkalt öö varjus. „Lisaks linnajuhtide palkadele ja parkimistasude tõusule leiti öösel ka raha Vene Lütseumile.“

Reformierakonna fraktsioon tegi Tallinna Linnavolikogu Revisjonikomisjonile ettepaneku kutsuda abilinnapea Mihhail Kõlvart komisjoni koosolekule ja arutada erakoolide toetamise temaatikat ning uurida, mis alusel ühele erakoolile maksti toetust, kuid teistele ei maksta. „Kahjuks hääletati ettepanek Keskerakonna häältega maha,“ lisas Eenmaa.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt