Reformierakond juhib kogu Euroopa liberaalse visiooni loomist

Uudis
|
02.12.2017

Amsterdamis reedest pühapäevani toimuval Euroopa liberaalide kongressil on muuhulgas päevakorras ALDE (Euroopa Liberaalide ja Demokraatide Ühing) töörühma kinnitamine, mille ülesandeks on 2019. aasta Euroopa Parlamendi valimiste programmi kirjutamine. Töörühma juhib reformierakondlane Taavi Rõivas.

“Reformierakonnal on Euroopa liberaalse visiooni loomisel juhtroll, olles veduriks ALDE programmi koostamisel järgmisteks Euroopa Parlamendi valimisteks valmistumisel,” ütles Taavi Rõivas.

“Meie ei soovi, et Euroopa liberaalid läheksid järgmistele valimistele programmiga, mis koosneb vähimast ühisosast. Tahan kohtuda võimalikult paljude liberaalsete erakondadega ja leida üheskoos need teemad, mis on Euroopa tuleviku jaoks prioriteetsed,” ütles Rõivas ja lisas, et iga ALDE-sse kuuluv erakond võiks saada tulevasest programmist teema, mis aitab neil valimisi võita.

Euroopa liberaalide partei ALDE kongressi Reformierakonna delegatsiooni kuuluvad peale Taavi Rõivase veel erakonna esimees Hanno Pevkur, Euroopa Parlamendi saadik Urmas Paet, Reformierakonna peasekretär Tõnis Kõiv, välissekretär Airis Meier, Kalle Palling ja Heidy Purga.

Taavi Rõivase ettekanne toimub täna kell 19.00. Konverentsi otseülekanne ja täpsem info SIIN


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt