Reformierakond ja vabadusvõitlejad sõlmisid koostöölepingu

Uudis
|
27.02.2007

Täna kirjutasid Reformierakonna esimees Andrus Ansip ja Eesti Memento Liidu esimees Leo Õispuu alla kuueteistkümnest punktist koosnevale ühiste kavatsuste lepingule.

Eesti Memento Liitu esindasid Stenbocki majas toimunud kohtumisel esimees Leo Õispuu ning juhatuse liikmed Tiiu Teesalu ja Rein Purje. Reformierakonda esindasid erakonna esimees Andrus Ansip ja peasekretär Kristen Michal. Andrus Ansipi sõnul vajab Memento liikmeskond toetust. „Just seda eesmärki täna allkirjastatud koostööleping täidabki,” lausus Ansip.

„Mitmed meie eesmärgid kattuvad, nagu eesti keelele põhiseadusliku kaitse tagamine, Vabadussõja Võidusamba püstitamine või julgeolekut silmas pidades Eesti riigikaitsekulutuste tõstmine 2%-ni SKT-st. Järgmises Riigikogu koosseisus saab Reformierakond olema määrav jõud, ning täna sõlmitud leping näitab, et me ei unusta oma ajalugu ega neid, kes on seda kirjutanud,” lausus Ansip.

Memento Liit koosneb Eesti iseseisvuse eest võidelnute ja kannatanute ühendustest, hõlmates tuhandeid liikmeid. „Täna sõlmitud koostöölepe tähendab, et järgneval neljal aastal esindab Reformierakond Riigikogus vabadusvõitlejaid ja repressioonide all kannatanuid,” sõnas Ansip.

Koostööleppe tekst ja fotod leiab aadressil www.reform.ee/memento


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt