Reformierakond esitas Rakveres nimekirja

Uudis
|
05.09.2017

Reformierakonna Lääne-Viru piirkonna esimees Aleksandr Holst viis täna valimiskomisjonile Reformierakonna Rakvere valimisnimekirja.

“Meil on nimekirjas 48 tugevat kandidaati, tipptegijad igalt elualalt. Nende seast leiab nii pikaaegse kogemusega linnavolinikke kui ka uusi värskeid kaasalööjaid,” ütles Aleksandr Holst. „Neil kõigil on terviklik nägemus Rakvere linnast ja välja pakkuda värskeid ideid Rakvere linna edukaks arenguks,“ lisas Holst.

Reformierakonna nimekirja veavad Rakvere linnas Lääne-Viru maavanem Marko Torm, Rakvere linnavolikogu esimees Toomas Varek, Rakvere linnavolikogu liige Aleksandr Holst, Kaitseliidu Viru maleva haldusjuht Liivika Ivanov, Rakvere reaalgümnaasiumi õppejuhataja Kadri Vahula, Lääne-Virumaa keskraamatukogu direktor Kaili Õunapuu-Seidelberg, disainer Priit Verlin, kunstnikud Riho Hütt ja Mari-Riina Rist, Tarvanpää seltsi esinaine Kaoke Kärdi ning mitmed tuntud kohalikud ettevõtjad nagu Mare Laeks, Tarmo Terav, Janno Jõe ja Roman Kusma.

Reformierakonna kava järgmiseks neljaks aastaks näeb ette Rakvere eluruumi kujundamist selliselt, et siinsetel elanikel oleks hea elukeskkond, elav linnasüda rahva kogunemiskohana ning linnajuhtimine ettevõtlikkust innustav ja elanike soovidega arvestav.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt