Reformierakond esitas Harku vallavolikogu kandidaatide nimekirja

Kategoriseerimata
|
06.09.2017

Esmaspäeval, 4. septembril andsid Reformierakonna Harku piirkonna esindajad Harku valla valimiskomisjonile üle Reformierakonna kandidaatide nimekirja, kuhu kuulub 26 kandidaati.

„Meil on kandidaatidest naistel ja meestel, kes on pea võrdselt esindatud nimekirjas, terviklik nägemus nutikast Harku vallast,“ ütles vallavanema kandidaat Anne-Ly Gross-Mitt Suurupist. Tema sõnul kandideerivad Reformierakonna nimekirjas oma valdkonda hästi tundvad spetsialistid, kelle hulgas on nii vallajuhte, ettevõtjaid, õpetajaid, noori ja uusi tegijaid kõikidest valla kantidest, kellel on pakkuda värskeid ideid Harku valla edukaks ja tasakaalustatud arenguks.

„Meie soov on tagada paremad avalikud teenused, turvaline ja roheline elu – ja ettevõtluskeskkond. Samuti seisame selle eest, et tugev Harku vald oleks laste-, pere- ning eakatesõbralik vald.

Selleks kaotame Harku vallas lasteaia kohatasu, sest puudub põhjus, miks tasuta põhi-, kesk- ja kõrghariduse kõrval peaks alusharidus olema tasuline. Tean hästi, et just väikeste lastega peredel on olulisi väljaminekuid, millele lisaks lasteaia kohatasule kulutada. Ühe lapsega pere võidab sellest muudatusest 775 € aastas ja kahe lapsega pere võidab 1551€ aastas ning kolme lapsega pere võidab 2326 € aastas.

Selleks, et noored ei veedaks liialt aega nutiseadmetes, vaid liiguks ja oleks sportlikud, rajame igasse suuremasse külakeskusesse spordi- ja mänguväljakud ning skatepargi, viime kunstmurukattega spordiväljaku katuse alla ja lahendame juba pikalt oodanud Tabasalu muusikakooli pere ruumiprobleemid.

Lisaks rajame hoolekandeasutuse Tabasallu nii eakatele, kui ka erivajadustega inimestele. Viime lõpuni eelmistel valimistel lubatud ja meie poolt algatatud uue tervisekeskuse projekti, et kõik elanikud saaksid valida perearsti oma kodu lähedalt,“ ütles valimisnimekirja esinumber Kalle Palling.

Reformierakonna valimisnimekirja esinumbriteks Harku vallas on Riigikogu liige Kalle Palling, vallavolikogu esimees Anne-Ly Gross-Mitt ja vallavolikogu haridus- , kultuuri- ja sotsiaalkomisjoni esimees Ott Kasuri.

Vaata valimisporgrammi ja kandidaate SIIT.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt