Reformierakond: Eesti muutmine ettevõtluskeskuseks on riikliku tähtsusega küsimus

Uudis
|
11.06.2008

Riigikogu töökorralduse töörühm jätkas tänahommikusel kohtumisel Riigikogu kodu- ja töökorra muutmise arutelu. Hommikusel kohtumisel tegi Reformierakonna fraktsiooni esindanud Rain Rosimannus töörühmale ettepaneku arutada sügisel riikliku tähtsusega küsimusena Eesti muutmist ettevõtluskeskuseks.

Rosimannuse sõnul on riigi ülesanne täna veelkord põhjalikult läbi mõelda, mida saaks ära teha selleks, et soodustatud oleks majanduse kiire ümberkorraldumine. „Kindlasti on selles seoses oluline läbi arutada sotsiaalmaksu ülempiiri kehtestamine, töölepinguseaduse kiire ja jõukohane rakendamine, bürokraatia miinimumini viimine, e-võimaluste kasutamine jne.”

„Need ja paljud teised küsimused vajavad lähitulevikus laiapõhjalist arutamist. Kõik me oleme huvitatud, et majanduse kiire kasv taastuks, sest sellest sõltuvad nii pensionäride pensionid, õpetajate palgad kui ka lastega perede toetused,” lisas Rosimannus.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt