Reformierakond: anname Eesti majandusele ühiselt uue hoo

Uudis
|
14.11.2008

Homme, 15. novembril toimub Tallinnas Swissôteli konverentsikeskuses majanduskonverents Restart, kus Refomierakonna kutsel esinevad Eesti majanduse suurkujud ja ülemaailmselt tuntud finantsspetsialistid, kes jagavad oma pikaajalist kogemust ja aitavad otsida lahendusi muutunud maailmamajanduse väljakutsetele.

On aeg üheskoos mõelda, kuidas langetada tänases ülemaailmse finantskriisi olukorras Eesti jaoks parimad otsused. Selleks peame kriitilise pilguga hindama oma senist tegevust ja tulevikuplaane, et saaksime parema hooga õiges suunas edasi liikuda. Majanduskonverentsil Restart püüavad maailma oma ala tippspetsialistid koos Eesti elu edendjatega leida vastuseid küsimusele, milline saab olema Eesti tulevik ja kas teha seda oma majandust riigistades või pakkudes tuge ettevõtjale, et keerulisel ajal paremini hakkama saada.

Majanduskonkonverentsi Restart esinejateks on Euroopa Komisjoni asepresident Siim Kallas, Rootsi majandusanalüütik ja üks noorema põlvkonna aktiivsemaid liberaalse majanduspoliitika eestkõnelejaid Johnny Munkhammar, iga-aastase majandusvabaduse indeksi koostamise eest vastutav, endine USA asevälisminister Terry Miller Heritage Foundationist, Rootsi Riigikassa peadirektor Bo Lundgren, innovatsioonikonsultant Pekka Roine, justiitsminister Rein Lang ja ettevõtja Viljar Arakas.

Konverentsi diskussioonipaneelides arutlevad majanduse tuleviku üle Gild Bankers juhtivpartner Rain Tamm, Eesti Panga asepresident Andres Sutt ja Skype Eesti tegevjuht Sten Tamkivi . Konverentsipäeva võtab kokku Reformierakonna esimees ja peaminister Andrus Ansip, otsides vastust küsimusele: kuidas edasi, Eesti.

Kõigil huvilistel on võimalik jälgida konverentsi otseülekannet internetis aadressil:
www.re-start.ee, algusega kell 11 sellel laupäeval.

Majanduskonverents Restart on korraldatud Liberalismi Akadeemia ja Euroopa Liberaalse Foorumi abiga Friedrich Neumanni Fondi ja Euroopa Parlamendi toetusel.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt