Reformierakond alustas laienemiskampaaniat

Uudis
|
25.05.2010

Reformierakond alustas tänasest üle-Eestilist laienemiskampaaniat, mille eesmärgiks on kutsuda erakonnaga liituma inimesi, kes on valmis Eesti parema tuleviku nimel kaasa rääkima. Kampaania toimub välimeedias, raadios ja internetis ning kestab 13. juunini.

„Reformierakond on läbi aastate olnud üks edumeelseimaid mõttekaaslaste seltskondi, mida Eesti poliitmaastikult leida on. Oleme tuleviku eesmärkide nimel – luua Eestis vaba keskkond elamiseks, kus oleks hea nii lastel, peredel kui eakatel – kõvasti tööd teinud, kuid Eestis on veel palju asju, mida saab paremaks muuta. Mida suurem see meeskond mõttekaaslasi on, seda edukam on ka Eesti,” ütles Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

„Tehtud otsused, nagu üleminek eurole ja riigi rahanduse korras hoidmine, on hakanud andma tulemusi ning looma tasuvaid ja püsivaid töökohti. Euroga meie majanduse edukas tulevik aga ei alga ega lõpe. See algab sellest, et endasse ja Eestisse uskuvad positiivsed inimesed annavad oma panuse,” lausus Michal.

Michal sõnas, et Reformierakonnaga on liitumad oodatud kõik edumeelsed Eesti inimesed, kes ütlevad „jah” Eesti majandusele ja paremale tulevikule, kes soovivad elada riigis, kus on parimad võimalused laste kasvatamiseks ning kõik need, kes soovivad, et meie väärikate kodanike elu oleks turvalisem.

„Olulisi otsuseid ei langeta kõrvalehoidjad ja virisejad. Olulisi ja meie ühist tulevikku muutvaid otsuseid langetavad need, kes on valmis Eesti edu nimel ise midagi ära tegema,” rõhutas Michal.

Reformierakonnaga on sellel nädalal liitunud Tallinna Inglise Kolledži direktor, Eesti Koolijuhtide Ühenduse esimees Toomas Kruusimägi ning seni Rahvaliitu kuulunud Järvakandi volikogu esimees Enno Alliksaar ja volikogu liikmed Kadri Alliksaar ja Raul Kivilo.

Reformierakonda kuulub tänase seisuga 7570 liiget ja Reformierakonna Noortekogusse üle 5000 liikme, olles sellega Baltimaade suurim noorteorganisatsioon. Reformierakonna juures tegutsevad ettevõtlike naise klubi NaiRe, seenioridekogu ja Kodanikuhariduse Sihtasutus (Liberalismi Akadeemia).

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt