Reformierakond alustas kampaaniaga „Võtame Tallinna tagasi”

Uudis
|
14.04.2008

Esmaspäeval alustas Reformierakond Tallinnas kampaaniat keskerakondliku linnavalitsuse linlasevaenliku juhtimisstiili vastu.

„Hea linnakodanik, võtame koos Tallinna tagasi!” seisab Reformierakonna pöördumises.

„Räägi oma sõpradele, mida Keskerakond pealinnas korda on saatnud, ja kirjuta meile, milline on parim moodus sinu rahaga prassivate valitsejate käest Tallinna äravõtmiseks. Keskerakonna kõige suurem hirm on toetuse kaotamine, see on aga Sinu kätes – täna on poolehoid juba langema hakanud. Lükkame kõik koos selle sinna, kuhu see kuulub – ajaloo prügikasti, sest Tallinn väärib paremat linnajuhtimist,” kutsutakse talllinlasi avaldama oma arvamust linnavalitsuse kohta.

Tallinna linnavolikogu Reformieakonna fraktsiooni juhi Remo Holsmeri sõnul on kampaania kantud eesmärgist juhtida tähelepanu ja saada tagasisidet linnavalitsuse silmatorkavamatele tegudele. „Maamaksu tõus on viimane näide avalikkuse suurest vastuseisust hoolimata läbi surutud tegudest,” lisas Holsmer.

„Maamaksu tõus, auklikud linnatänavad ja korteritehingud on saanud linnavalitsuse tegemiste sünonüümiks,” märkis Holsmer.

„Meie ülesanne on teostada kontrolli ja teha konstruktiivset kriitikat linnavalitsuse aadressil. Kindlasti on paljud märganud, et Keskerakond on muutunud selle kriitika suhtes immuunseks ning seda saab muuta ainult iga üksikisiku jõud,” kutsus Holsmer inimesi Reformierakonna kampaaniaga ühinema.

Reformierakonna fraktsioon algatas volikogus eelnõu maamaksu alandamiseks eelmise aasta tasemele ehk 0,6%ni maamaksustamise hinnast. Ettepanek on arutlusel selle nädala neljapäevasel volikogu istungil.

Reformierakond kogus eelmise aasta lõpus maamaksu tõusu vastu 7000 allkirja. Keskerakondlik linnavalitsus surus sellest hoolimata läbi 2,5-kordse maamaksu tõusu.

Kampaania raames just maamaksu mitmekordistamise vastu suunatud reklaamid on lisatud pressiteate manusesse. Kampaania leiad siit


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt