Rahvastikuminister Paul-Eerik Rummo käis Adaveres.

Uudis
|
24.04.2006

Möödunud neljapäeval külastas Adavere lasteaeda “Naksitrallid “, Adavere põhikooli ja põhikooli õpilaskodu rahvastikuminister Paul-Eerik Rummo.

 Möödunud neljapäeval külastas Adavere lasteaeda “Naksitrallid “, Adavere põhikooli ja põhikooli õpilaskodu rahvastikuminister Paul-Eerik Rummo. Vastuvõtjad, Adavere lasteaia juhataja Tiia Lants, põhikooli direktor Rein Uusmaa ja huvijuht Merle Karuks, andsid põhjaliku ja huvitava ülevaate Adavere haridus- ja seltsitegevusest.Minister Paul-Eerik Rummo sõnul avaldas muljet Adavere külaseltsi liikmete suur aktiivsus ja soov kohalikke probleeme lahendada. “Vana mõisahoone katuse alla on erinevad kohalikud teenused  koondatud, selline lahendus on väga sümpaatne. Koostöö vaimust on lähtutud ka õpilaskodu loomisel”, ütles Rummo kokkuvõtlikult nähtu-kuuldu kokkuvõtteks. Minister avaldas lootust, et õpilaskodu ruumides tööd alustav seltsitegevus saab kiiresti tuule tiibadesse.
Terje Trei,Reformierakonna Jõgeva- ja Tartumaa arendusjuht


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt