Pöördumine kõigi poole

Uudis
|
06.01.2005

Eesi Naiste Koostöökett kutsub iga eraisikut, ühiskondlikku organisatsiooni ja firmat andma oma panust Kagu-Aasia katastroofi tagajärgede likvideerimiseks, ühiskonna ülesehitamiseks, normaalse elu taastamiseks, kannatanud perede olukorra leevendamiseks.

   Olukorras, kus miljonid inimesed on jäänud kodutuks ja tuhanded pered on kaotanud toitja, on meie igaühe panus teretulnud, olgu see pisike või suur. Elu on habras – pihutäis riisi või liiter puhast vett võib inimese päästa. Annetame igaüks ise ja kutsume ka kõiki teisi annetama.

  
   Lisaks UNICEF-i, Punase Risti ja teiste abiorganisatsioonide kaudu annetamisele pakub Koostöökett võimalust annetada oma pangakonto kaudu konkreetsetele lastega peredele senikaua, kuni olukord normaliseerub ja inimesed oma igapäevase eluga uuesti ise toime tulevad. Esimesed annetused lähevad Beruwalas ja Bentotas elavatele peredele Sri Lankal. Nii Beruwala kui ka Bentota on purustatud, üle ujutatud, seal on palju vigastatuid ja ohvreid. Kui annetame, suudame nii mõnelegi perele nende olukorras kergendust tuua ja neid edasi aidata. Igaüks saab teha seda oma võimaluste piires.

  Mida kui suure raha eest kohapeal saab?
12 krooni – kilo riisi, millest väike pere saab söönuks,
18 krooni – 10-liitrine kanister puhta vee kogumiseks ja hoidmiseks,
115 krooni – köögiriistade komplekt perele, kes peab ümber asuma,
350 krooni – riided ja jalatsid lapsele, kel pole midagi,
815 krooni – 5-liikmelise pere toit terveks nädalaks,
1500 krooni – telk tervele perele.

   Ärge annetage homme, vaid annetage täna ja homme – täna selleks, et oleks võimalik ellu jääda, homme selleks, et edasi minna.

MTÜ Eesti Naiste Koostööketi arveldusarve Ühispangas 1022004223801, selgitus: ABIKS AASIALE.
Hoiame teid meie pressiteadete kaudu kursis sellega, kui palju on annetatud selle arveldusarve kaudu ja millistele peredele raha on läinud.

Eesti Naiste Koostöökett – 10 mittepoliitilist ja poliitilist organisatsiooni

Kontaktisikud:
Silva Tomingas silva [dot] tomingasattea [dot] ee, tel 645 9207, GSM 50 64 342,
Margot Fjuk margot [dot] fjukatmail [dot] ee, tel 7361 600, GSM 51 15 057 

LISA:

Väljavõtteid kohaliku elaniku SMS-idest:

„Olen haiglas, vanem tütar on minuga koos haiglas, kogu pere on haiglas. Ma ei tea, mis juhtus. Kogu meie maja on vett täis ka praegu. Maja on vee all ja küla on vee all. Me kõik oleme haiglas.” (29. dets. kell 13:04, Beruwalas)

„Oleme haiglast väljas minu õe juures kogu perega /naine ja 3 last/, mina olen endiselt voodis, ajutiselt ei saa midagi teha, mõned ribid on murdunud. Maja ja aed on kohutavas olukorras. Läheb tohutu aeg, et need korda teha. Aga praegu elame päev korraga.” (31. dets. kell 22:15, Beruwalas)

“Meie maja on lagunenud. Oleme ikka minu õe juures. Lihtsalt ei tea, mida teha. Kõik, mis meil kunagi oli, on läinud.” ( 4, jaan 11:03, Beruwalas)


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt