Pealinna reforminoored tahavad võimuvahetust

Uudis
|
26.09.2008

Eile kogunenud Tallinna Noorte Reformiklubi Üldkoosolek valis uue juhatuse ja juhatuse esimehe, kelleks sai Allan Allmere. Pealinna reforminoorte värske esimehe sõnul on tuleva aasta üks prioriteete linnavõimu vahetus.

„Murettekitav on kuulda linna loodavatest meediakanalitest, mis tegelikkuses on linnarahva raha eest toimivad ühe erakonna propagandakanalid. Lisaks muidugi maamaks, mida oleks pidanud hoopis alandama, mitte tõstma. Kui meie linnal läheb nii hästi, nagu väidetakse, siis milleks on vaja oma inimestelt raha röövida, las inimesed ise otsustavad, kus ja kuidas nad seda kasutavad või investeerivad,” rõhutas Allmere vajadust muutuste järele.

Pealinna reforminoorte uus esimees Allan Allmere on otsustanud ka ise kandideerida järgmistel kohalikel valimistel ja seda Kristiine linnaosas. „Et asjad võiksid hakata ükskord õiges suunas liikuma,” lausus ta.

Allmere sõnul on reforminoored seadnud eesmärgiks saada kaheksa kohta Tallinna linnavolikogus. Eesmärgiks on lõpetada punase ja rohelise markeri abil selliste otsuste vastuvõtmine, nagu on maamaksu mitmekordistamine või maksumaksja raha eest propagandakanalite loomine.

Allmere sõnul ei ole jäänud märkamata ka kuuldused Keskerakonna sisevastuoludest.

Lisaks uuele esimehele osutusid Tallinna reforminoorte juhatusse valituks Tiina Tellissaar, Armin Tüll, Tom Lettner, Marko Vaik ja Roland Tokko.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt