Õnne Pillak: Tallinna teede kordategemine seisab linnavalitsuse tahte taga

Uudis
|
21.05.2012

Reformierakonna fraktsiooni juhi Õnne Pillaku sõnul on Tallinna teed võimalik korda teha, kuid selleks on vaja linnajuhtide põhimõttelist otsust, et igal järgmisel aastal suunatakse teede remondiks vähemalt 7 miljonit eurot.

“Tallinna teed on võimalik korda teha, kuid selleks tuleb aukude lappimise asemel hakata teede asfaltkatet vahetama kogu sõidutee ulatuses. Tänane teede parandamine hoiatavate teemärkide või kiviklibuga neid korda ei tee,” ütles Pillak.

“Liiklemiskõlbulike teede tegemiseks tuleb suurendada teederemondi vahendeid tänaselt 3,7 miljonilt eurolt vähemalt 7 miljoni euroni, mis oleks ca 1,5% kogu linnaeelarve mahust,” lausus Pillak.

Õnne Pillakul arvates ei ole õigustatud linnajuhtide selgitused, kuidas linnal ei ole raha. Tema hinnangul ei ole teederemondi vahendite suurendamine mitte raha, vaid tahte taga.

“Tallinn on rikas omavalitsus, kuid kui linnaeelarvet kasutatakse võimuloleva erakonna võlgade kustutamiseks ja fantaasiate täitmiseks, siis muidugi ei jätku raha tallinlaste elukeskkonna arendamiseks. Linnavalitsus peaks ennekõike keksenduma inimeste elu paremaks muutmisele ja hädavajalike probleemide lahendamisele,” sõnas Pillak.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt