Õnne Pillak: Tallinna lasteaedade ja huvikoolide pedagoogide töötasu peab kasvama

Uudis
|
Õnne Pillak
|
19.03.2015

Koolide, lasteaedade ja huvikoolide pedagoogide miinimum töötasu peab tõusma käsikäes, on Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees Õnne Pillak veendunud.

„Lasteaedade ja huvikoolide õpetajad on samamoodi pedagoogid kui õpetajad üldhariduskoolides, seega on õige, kui nende töötasud tõstetakse samale tasemele,“ rääkis Pillak.

„Arvestades Tallinna senist traditsiooni, et lasteaedade ja huvikoolide õpetajatele on makstud sama suurt palka kui kooliõpetajatelegi, siis ma usun, et tegu on pelgalt tööapsuga, et täna volikogusse tulevas määruses on jäänud teiste haridusastmete pedagoogide miinimumpalga muudatus sisse viimata ning see saab ära parandatud,“ on ta optimistlik.

Pillaku sõnul on Reformierakonna fraktsioon valmis tegema eelnõusse muudatusettepaneku, millega tõstetakse ka lasteaedade ja huvikoolide pedagoogide töötasude miinimummäär 900 eurole.

„Ma usun, et Tallinna linnavalitsus toetab seda ettepanekut ja saame selle vea parandatud.“


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt