Õnne Pillak: Taavi Aas umbusaldab Arvo Sarapuud

Uudis
|
Õnne Pillak
|
24.05.2017

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe Õnne Pillaku sõnul tunnistab abilinnapea Taavi Aas sisuliselt, et Arvo Sarapuu pole oma tööga hakkama saanud. Lisaks kahtlustele prügiäriga seotusest.

“Positiivne on, et ajakirjanduse ja avalikkuse survel on Keskerakond jätnud pooleli katse prügiturul oma mängu mängida,” kommenteerib Pillak linna otsust leping BWMiga lõpetada.

Pillaku sõnul ei lahendata sellega aga Tallinna prügiveo probleemi. “Probleem on endine – linn peab korraldama hanke turule, vastasel korral paistab taas tegemist olema sisetehinguga, mille eest konkurentsiamet hoiatas. Sisetehing toob kaasa jätkuva heakorra halvenemise ja tarbijate huvide kahjustumise,” selgitab ta.

“Nõmmekana ma väga loodan, et Nõmme, Õismäe, Lasnamäe ning teised prügiga hädas olevad linnaosad ei pea ootama sügiseni, et lahti lastaks Arvo Sarapuu ning tema tegusid kinni mätsiv Taavi Aas. Ja prügi veetud saaks.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt