Noororavad: Keskerakonna noored on kaotanud reaalsustaju

Uudis
|
04.02.2003

Reformierakonna Noortekogu on siiras hämmingus, et keskinoored ei suuda põhikooli tasemel arvutustehteid teha. Maksumäära alandamine 20% on kasulik igale eestlasele, selle eitamine saab olla vaid tahtlik hämamine. Astmeline tulumaks on karjuvalt ebaõiglane ja karistab neid, kes rohkem tööd teevad.

“On siililegi selge, et aktiivsem ja edukam osa Eesti ühiskonnast kaotab astmelise tulumaksuga ja võidab madalamatest maksudest,” ütles noortekogu esimees Taavi Rõivas: “Olukorras, kus astmelise tulumaksu pooldajad panevad küsimärgi alla kogu Eesti arengu, on väiklane otsida olematut ebatäpsust.” Rõivase sõnul iseloomustab kesknoorte käitumist vanasõna: “Teise silmas pindu näed, oma silmas palki ei märka.”

Reformierakonna Noortekogu sõnul võiksid Keskerakonna noorpoliitikud enne teiste reklaamide arvustamist kõigepealt oma emaerakonnas korra majja lüüa – Keskerakonna loosung “Meiega võidavad kõik” on Rõivase sõnul selgelt eksitav just nende paljude jaoks, kelle maksumäär tõuseb. Rõivase sõnul lisandub rahalisele kaotusele ka moraalne kahju: “Kellele meeldiks liikuda tagasi aega, mis on suurte pingutuste abiga selja taha jäetud.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt