Nõmme kultuurikeskus plaanib laieneda

Uudis
|
01.05.2009

Sel nädalal toimunud Nõmme halduskogu koosolekul tutvustati halduskogu liikmetele Nõmme kultuurikeskuse juurdeehituse ideelahendust. Tulevikus saaks Nõmme elanikud nautida kontserte ja etendusi uhkes kontsertsaalis, mis mahutab üle 1000 kuulaja.

Nõmme halduskogu liikme Õnne Pillaku sõnul on kultuurikeskuse initsiatiiv igati positiivne. „Nõmme inimesed on alati armastanud häid kultuuriüritusi, näiteks on kõrgelt hinnatud iga-aastane Nõmme Jazz . Kultuurikeskus on meie linnaosa süda, kus inimesed saavad kokku, et head kontserti kuulata, filmi vaadata, erinevates huviringides käia. Nõmme kultuurikeskuse laienemine avardab neid võimalus veelgi,” ütles Pillak.

Halduskogule tutvustatud visiooni hinda Nõmme kultuurikeskuse esindaja esialgu veel öelda ei osanud, kuna tegu on alles esialgse kavandiga, millele oodatakse heakskiitu. „On selge, et sellise suure projekti teostamine võtab aega ja see ei juhtu homme. Kuigi Nõmme halduskogu kiitis kultuurikeskuse algatuse heaks, siis enne järgmiste sammude astumist on oluline arvutada kokku, palju kogu projekt maksma läheb,” lisas Pillak.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt