Motokrossisõitja Juss Laansoo on Reformierakonna 8000. liige

Uudis
|
30.06.2010

Reformierakonnaga otsustas liituda tuntud motokrossisõitja Juss Laansoo, kes on sõitnud krossi profitasemel ka USA-s.

Juba 7-aastaselt krossisõitu alustanud Juss Laansoo sõnul on ta läbi aegade olnud Reformierakonna toetaja. “Liitusin Reformierakonnaga, sest soovisin, et minu toetus erakonnale ulatuks valimiskastist kaugemale. Mulle on sümpaatne ettevõtlike ning positiivse ellusuhtumisega inimeste meeskonda kuulumine igas eluvaldkonnas,” ütles Laansoo.

Juss Laansoo lisas, et olles nii ettevõtja kui sportlane, ei näe ta täna Eesti erakondade hulgas alternatiivi Reformierakonnale. “Soovin kindlasti tulevikus kaasa rääkida ettevõtluskeskkonna kujundamisel ja spordielu edendamisel, ka need on määravad põhjused, miks liituda otsustasin,” ütles Laansoo.

Reformierakonnaga on viimastel nädalatel teiste hulgas liitunud Kaitseliidu Harju Maleva asutajaliige Vello Siidar, tantsutreener Martin Parmas, Tallinna Inglise Kolledži direktor, Eesti Koolijuhtide Ühenduse esimees Toomas Kruusimägi, Lääne-Viru maavanem Einar Vallbaum, Jõhvi tööstuspargi juhatuse esimees Teet Kuusmik, Elva lastekodu direktor Kai Räisa ning Puhja, Viiratsi ja Juuru vallavanemad.

Reformierakonda kuulub tänase seisuga 8000 liiget ja Reformierakonna Noortekogusse üle 5000 liikme, olles sellega Baltimaade suurim noorteorganisatsioon. Reformierakonna juures tegutsevad ettevõtlike naise klubi NaiRe, seenioridekogu ja Kodanikuhariduse Sihtasutus (Liberalismi Akadeemia).

Eesti erakondadest ainsana on Reformierakonnaga võimalik liituda ID-kaardiga otse erakonna kodulehel.

 

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt