Moodustati Reformierakonna Järva valla piirkond

Uudis
|
15.02.2017

Reformierakonna Ambla, Albu, Järva-Jaani, Kareda, Koigi ja Imavere valla piirkondlikud organisatsioonid otsustasid reedel Mäos toimunud ühisel üldkoosolekul liituda Järva valla piirkondlikuks organisatsiooniks. Uue Järva valla piirkonna vallavanema kandidaadiks valiti Ambla vallavanem Rait Pihelgas ja piirkonna esimeheks Imavere vallavolikogu esimees Eve Okas.

Reformierakond

PRESSITEADE

13.02.2017.a.

Seoses 2017. aastal toimuva haldusreformiga, mille kohaselt moodustub Ambla, Albu, Järva-Jaani, Kareda, Koigi ja Imavere vallast ühinemise käigus uus omavalitsus, otsustasid Ambla, Albu, Järva-Jaani, Kareda, Koigi ja Imavere valla Reformierakonna piirkonnad ümber korraldada ka erakondlik struktuur. Ümberkorralduse tulemusena moodustavad senised kuus piirkonda ühe piirkonna, mis kannab nime Järva valla piirkond.

 

Reede õhtul Mäos toimunud kuue piirkonna ühisel üldkoosolekul valiti uue piirkonna esimeheks Eve Okas. Piirkonnal on seitsme liikmeline juhatus. Peale piirkonna juhi osutusid juhatusse valituks Reformierakonna maakonnajuht Rait Pihelgas, Tõnu Traks, Teet Kallakmaa, Janno Nau, Kalles Sommer ja  Harri Lepamets.

 

Piirkonnajuht Eve Okas.: „Mul on hea meel, et piirkondade ühinemise tulemusel saame ühtse tugeva meeskonnana Järva vallas valmistuma hakata ja vastu minna  sügisel toimuvatele kohalikele valimistele.” Okka sõnul on valimiste edu üheks oluliseks osaks koostöö erinevate piirkondade vahel, tunnen, et Reformierakonna meeskonnal on Järva vallas tugevus ja see loob meile eelduse hea tulemuse saavutamisel sügisel toimuvatel valimistel.

Maakonna organisatsiooni juht Rait Pihelgas: “Mul on au olla  Järva valla vallavanema kandidaat. Moodustumas on tugev maaomavalitus ning meie eesmärk on seista kõikide Järva valla kodanike eest ja  tagada kvaliteetne elu maapiirkonnas ning  teostada regionaalpoliitikat läbi haldusreformi.”

 

Ühinenud Reformierakonna Järva valla  piirkonnas on kokku 82 liiget.

 

Lisainfo:

Liisa Hendrikson

RE Järvamaa arendusjuht

55539105

jarvaatreform [dot] ee


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt