Misso vallas asutati Reformierakonna piirkonnaorganisatsioon

Uudis
|
17.12.2014

Esmaspäeval kogunes Missos Reformierakonna Võrumaa maakonnaorganisatsiooni esindaja ja Misso liikmete initsiatiivgrupp, et asutada piirkonnaorganisatsioon.

Reformierakonna Võrumaa maakonnaorganisatsiooni esimehe Aivar Rosenbergi sõnul näitas kokku tulnud asutamiskoosolek, et siin on piisavalt tugev kogukond, kellel on teotahet ja võimekust ise kohapeal toimetada.

Misso reformierakondlased valisid piirkonna esimeheks ettevõtja, Misso Vallavolikogu esimehe Aigar Paasi. Lisaks Paasile valiti Misso piirkonna juhatusse Innar Käis, Maret Einla, Imre Paas ja Kuldar Liira.

„Soovin, et piirkonnas elavad aktiivsed ja teotahtelised inimesed leiaksid võimaluse erakonna liikmetena kohalikku elu enam kujundada. Pean vajalikuks kohaliku elukeskkonna arendamist, et paraneks ettevõtlusvõimalused ja Missomaa oleks meeldiv koht kus elada ning töötada,“ sõnas Paas.

Aigar Paas liitus Reformierakonnaga 2012 aastal. Misso piirkonnaorganisatsioon asutati 2014 aastal ja sinna kuulub 5 erakonna liiget. Misso Vallavolikogus on kaks reformierakondlast.

Võrumaal on kokku 532 reformierakondlast. Võrumaa piirkonna organisatsioon on asutatud 1995. aastal


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt