Michal: 2011. aasta valimisi ei võideta plakatitega

Uudis
|
13.06.2010

Reformierakonna peasekretäri Kristen Michali sõnul ei võideta 2011. aasta Riigikogu valimisi ei palakatite ega TV reklaamidega, vaid sisulise tööga, mis on Eesti parema tuleviku nimel tehtud.

„Täna ennustatakse parlamenti pääsu neljale erakonnale. Kui nii peaks juhtuma, siis seda tähtsamaks saab sellel sügisel ja talvel koalitsiooni ühine toimetamine. Erinevalt tülide ja huku ennustajatest oleme koos IRLiga Eesti tuleviku nimel kõvasti ja edukalt pingutanud. Teen ka teistele Eesti erakondadele üleskutse, et keskendutaks rohkem sisulisele tööle ja opositsioonis olles ehk enam sisuliste lahenduste pakkumisele kui kampaaniale,” ütles Kristen Michal pühapäeval Haapsalus toimunud Reformierakonna Üldkogul.

Michali sõnul on 2010. aasta Reformierakonnale olnud kõva töö ja väikese pärituule abil hea aasta. „Oma põhimõttekindlusega näitasime, et oleme seesama „vana hea Reformierakond”, kes isegi kriitilisel ajal ja populistide kahuritule all suudab jääda endaks ning teha tuleviku jaoks vajalikke otsuseid.”

„Meie otsused eelarvega ja riigi rahandusega tasuvad ennast loodetavasti ära lähemas tuleviks. Esimene suur võit ja märk on kindlasti eurotsooni pääsemine – see otsus tehakse kuu aja pärast. Selle otsuse elluviimisel osales aga ka kogu Eesti rahvas – nüüd tuleb neile ka avameelselt ja piisavalt infot anda. See on kindlasti üks läbivaid teemasid kui vaadata 2011 aasta poole. Neid teemasid on veel palju. meil on tõsised ideed hariduses, energeetikas ja majanduses. Nende ideede elluviimine on meie järgmiste aastate ülesanne.”

„Sügiseks saab sellest ilmselt meie kõige edukam aasta uute mõttekaaslaste liitumise osas. Mis veelkord kinnitab, et inimesed hindavad meid selle eest , mida esindame ja mida oleme keerulistel aegadel suutnud teha, mis sest, et palju lõid põnnama, me saime hakkama. On selge, mida esindavad meie vastased – see on pillav rahanduspoliitika, kallis enesereklaam, seda just hädasolijate arvelt ja lahendused mis töötavad kuni valimisteni, misiganes on parajasti järgmised. See pole Eesti tee.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt