Meil on pikaajaline kogemus kohaliku elu juhtimisel igal tasandil.

Hea valija, 15. oktoobril otsustad Sina, kes hakkavad juhtima ja suunama Põlva suurvalla arengut. Valida on 194 kandidaadi vahel. Nende hulgas on kohalikke ettevõtjaid, õpetajaid, kultuuri- ja spordiinimesi, tänaseid vallajuhte, poliitikuid Tallinnast, täiesti tavalisi tublisid inimesi. Kandideerimise motiivid on erinevad, kuid eesmärk peab olema kõigil üks – panustada oma aega ja oskusi Põlva valla hüvanguks. Valijal on kõige lihtsam anda oma toetushääl inimesele, keda ta tunneb ja usaldab. Kui neid on mitu või eelistus puudub, tuleb teha valikuid erinevate valimisprogrammide vahel. Ära mingil juhul löö käega, et „minu häälest ei sõltu midagi, nad hiljem teevad nii nagu tahavad”. Sõltub väga palju. See annab sulle õiguse nõuda poliitikutelt arusaadavaid ja kogukondi liitvaid ning edasiviivaid otsuseid.

Mina, Lennart Liba, kandideerin Põlva vallas Reformierakonna nimekirjas koos väga erinevate eluvaldkonna esindajatega Põlva, Laheda, Ahja, Mooste ja Vastse-Kuuste valdadest. Me oleme loonud tugeva meeskonna, üheskoos leidnud lahendused, mis aitavad peale valimisi ühendada erinevad piirkonnad ühtseks tervikuks. On väga tähtis, et kõik tulevase ühendvalla inimesed tunneksid – see on MINU VALD!

Eelkõige tuleb keskenduda Põlva valla arendamisse, kuid reformid puudutavad ka otseselt Põlva maakonna tulevikku. Setomaa on läinud Võrumaa rüppe. Põlvamaale tuleb 3 valda: Põlva, Räpina, Kanepi. Neil tuleb otsustada tänase Põlvamaa saatus. Minu seisukoht on, et Põlva vald suurima vallana peab koostöös Räpina ja Kanepi valdadega tagama Põlvamaa säilimise läbi omavalitsuste liidu, võttes üle piirkondlikud kohustused maavalitsuse kadumisel. Minu jaoks ei ole alternatiiv Suur-Võrumaa rüppe minemine, Põlvamaa asjade üle peavad otsustama omad inimesed! Koostööd tuleb teha kõigi naabritega Võrus ja Tartus.

Mina kutsun Sind toetama inimesi, kes kandideerivad Reformierakonna nimekirjas. Meil on pikaajaline kogemus kohaliku elu juhtimisel igal tasandil: koolis, lasteaias, raamatukogus, külaseltsis, ettevõtluses, meditsiinis ja vallajuhtimisel. Minul on pikaaegne vallajuhtimise kogemus. Olen võimalusel valmis rakendama oma kogemusi ja oskusi Põlva valla juhtimisel vallavanema ametis. Olen kaasaegne ja innovatiivne meeskonnajuht, kes ei karda langetada otsuseid ka vanast heast talupojamõistusest lähtudes.

Lennart Liba
Reformierakonna kandidaat Põlva vallas nr 182


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt