Meediamonitooring 12.10

Kategoriseerimata
|
12.10.2011

Ligi: usun, et Hansson saab hakkama
http://www.e24.ee/594362/ligi-usun-et-hansson-saab-hakkama/
Keskpanga nõukogu valis eile EP presidendi kandidaadiks Ardo Hanssoni.

Hansson: tavakodanikud peavad keskpangas toimuvat paremini mõistma
http://uudised.err.ee/?06236527
Hanssoni arvates peab keskpank muutuma avatumaks, et tavainimesed rohkem seal toimuvat mõistaksid ja saaksid aru, miks asutust üldse tarvis on.

Rait Maruste: parlamendi tõhusust saab suurendada vaid parlament ise
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/rait-maruste-parlamendi-tohusust-saab-suurendada-vaid-parlament-ise.d?id=59571994
Õiguskantsleri eilset ettekannet parlamendis kommenteerides ütles põhiseaduskomisjoni esimees Rait Maruste, et võime päris kindlad olla, et riigikogu positsiooni parandamise ja tõhususe suurendamiseks on veel võimalusi ning neid võimalusi saab üles võtta ja teostada üksnes riigikogu ise.

Tamla: pankade olukorrast oleks vaja reaalset pilti
http://uudised.err.ee/index.php?06236479
Euroliit vajaks selgelt pilti, kui halvas seisus on pangad, mistõttu tuleks neile korraldada uus – ja seekord realistlik – stressitest, ütles Swedbanki Balti investeerimiskeskuse juht Kristjan Tamla.

Avalik-õiguslike ülikoolide hariduskulud vähenesid 14 miljonit eurot
http://www.postimees.ee/594812/avalik-oiguslike-ulikoolide-hariduskulud-vahenesid-14-miljonit-eurot/
Eesti avalik-õiguslikud ülikoolid tegid mullu 132 395 000 eurot hariduskulutusi, mida on 14 133 100 euro võrra vähem kui 2009. aastal, selgub statistikaameti teisipäeval avaldatud andmetest. Rahaliselt kõige suurem vähenemine toimus riigi eraldatud vahendite arvelt.

Slovakkia parlament lükkas EFSF-i muudatused tagasi
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/slovakkia-parlament-lukkas-efsf-i-muudatused-tagasi.d?id=59621164
Slovakkia parlament lükkas teisipäeval eurotsooni stabiilsusmehhanismi (EFSF) muudatused tagasi, mis tähendas ka paremtsentristliku valitsuse langemist

Sloveenia aitas Eesti jalgpallikoondise EMi play-off mängudele
http://uudised.err.ee/index.php?06236528
Sloveenia jalgpallikoondis võitis 2012. aasta EM-valikmängus kodus Serbiat 1:0 ja see tähendab, et C-grupis teenis Itaalia järel teise koha Eesti, kes pääses seega edasi play-off’i mängudele.

Kas kolmandik sulas on saabunud? Keskerakondlased õnnistavad erakonda suurannetustega
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/kas-kolmandik-sulas-on-saabunud-keskerakondlased-onnistavad-erakonda-suurannetustega.d?id=59581760&l=fplead


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt