Meediamonitooring 01.04.2013

Kategoriseerimata
|
01.04.2013

Paber-Postimehest leiab Rait Maruste artikkli “Seadus, mida euroopalik õigusemõistmine ootab”, mis selgitab Kriminaalmenetluse seadustiku muutmise seaduse vajalikkust. Muuhulgas on selles mõte, et isikuvabadust kui üht kõige olulisemat inimõigust tuleb piirata nii vähe kui võimalik ja vältimatult vajalik ning taas tuleks kasutusele võtta ka eeluurimise tähtajad.

Randpere sooviks võimule saades Tallinna TV müüa
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/randpere-sooviks-voimule-saades-tallinna-tv-muua.d?id=65901996
Kui Reformierakond Tallinnas võimule saab, pannakse Tallinna TV kinni või müüakse erainvestorile, kui selline peaks leiduma, ütles riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Valdo Randpere.

Mõjuvõimuga kauplemine saab selgemad piirid
http://www.postimees.ee/1186752/mojuvoimuga-kauplemine-saab-selgemad-piirid
Avalikkuse ette jõudvad korruptsiooni- ja võimalikud mõjuvõimuga kauplemise juhtumid saavad alates tänasest riigikogu korruptsioonikomisjonis senisest kaalukama tähelepanu ning hinnangute andmise võimaluse.

Remo Holsmer: Mida tähendaks silmapilgutus vasakpoolsusele?
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/remo-holsmer-mida-tahendaks-silmapilgutus-vasakpoolsusele.d?id=65896066
Soovitus valijatele vasakpoolsusega mitte jantida.

Kaja Kallas asub väitluses euroreegleid kaitsma
http://arvamus.postimees.ee/1184732/kaja-kallas-asub-vaitluses-euroreegleid-kaitsma/
Sel esmapäeval väitleb riigikogu majanduskomisjoni esimees Kaja Kallas (Reformierakond) Postimehe arvamusportaalis teemal, kas «Karmid euroliidu riigiabireeglid kaitsevad Eestit». Talle oponeerib Eesti Väitlusseltsi võistkond. Juttu tuleb nii Estonian Airi juhtumist kui olukorrast üldisemalt.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt