Martin Kukk: Uuenenud Reformierakonna nimekirjas kandideerib 50 inimest parlamenti esimest korda

Kategoriseerimata
|
13.01.2015

Reformierakond esitas teisipäeval kell 13 Vabariigi Valimiskomisjonile erakonna valimisnimekirjad 2015. a Riigikogu valimistel.

„Reformierakonnal on nendel valimistel kõige tugevam nimekiri, kus on palju kogemusi, kuid samas ka värskust. Meie Riigikogu valimiste nimekirjas 50 inimest 125-st kandideerivad kõrgeimasse otsustusorganisse esimest korda. See näitab, et väljend uuenenud Reformierakond pole lihtsalt sõnakõlks,“ ütles Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

“Meil on inimesi erinevatelt elualadelt – erukindralitest julgeolekueksperdid Ants Laaneots ja Johannes Kert, riigirahanduse asjatundjad Jürgen Ligi, Maris Lauri ja Aivar Sõerd, kultuuri- ja spordivaldkonna tegijatest Heidy Purga, Yoko Alender ja Nikolai Novosjolov,” lausus Kukk.

Reformierakonna 2015. aasta Riigikogu valimiste nimekirja juhib peaminister Taavi Rõivas. Reformierakonna esinumbrid on: Harju- ja Raplamaal Taavi Rõivas; Tartu linnas Ants Laaneots,; Lääne-, Saare- ja Hiiumaal Urve Tiidus; Kagu-Eestis Hanno Pevkur; Järva- ja Viljandimaal Jürgen Ligi; Pärnu maakonnas Toomas Kivimägi; Haaberstis, Kristiines ja Põhja-Tallinnas Kristen Michal; Kesklinnas, Lasnamäel ja Pirital Keit Pentus-Rosimannus; Mustamäel ja Nõmmel Urmas Paet; Lääne-Virumaal Valdo Randpere; Ida-Virumaal Deniss Boroditš; Jõgeva- ja Tartumaal Urmas Kruuse.

Pressiteatele on lisatud Reformierakonna valimisnimekirjad, esinumbrite graafika ja foto tänaselt nimekirjade ülandmiselt Vabariigi Valimiskomisjonile.

Vaata ka uut Reformierakonna esimehe, peaminister Taavi Rõivase klippi “Eestist peab saama Uus Põhjamaa” siit: https://www.youtube.com/watch?v=ziJaPATqSxI

Vaata Reformierakonna kandidaate.

Reformierakonna esinumbrid:

esinumbrid uus

Reformierakonna esinumbrid


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt