Maris Lauri asus juhtima Reformierakonna naisteühendust

Uudis
|
23.05.2016

Laupäeval, 21.mail 2016 toimus Reformierakonna naisteühenduse NaiRe üldkoosolek, kus juhatuse esinaiseks valiti Maris Lauri ning liikmeteks Carmen Illak, Terje Trei, Heli Suvi, Kersti Vaga, Meeli Pärna ja Tiia Teppan.

“Olen veendunud, et naised peaksid rohkem poliitikateemadel kaasa rääkima, olgu selleks valimised, majanduse ja ettevõtluse edendamine, pere- ja tööelu ühitamine või tervise arendamine,” ütles Maris Lauri ning lisas, et naistes on palju energiat ja ideid, mis aitavad ühiskonnas probleeme lahendada ja elu edasi viia.

Maris Lauri on majandusekspert, kes olnud aastatel 2014-2015 Eesti rahandusminister ning märtsist 2015 riigikogu liige. Ta kuulub riigikogu majanduskomisjoni ning peab tähtsaks just väikeettevõtjate huvide eest seismist. Vabal ajal meeldib Marisele tegeleda suguvõsa uurimisega.

Naisteühendus NaiRe asutati Valve Kirsipuu eestvedamisel 21 aastat tagasi, 30. aprillil 1995. aastal Pärnus. NaiResse kuulub hetkel 525 liiget. Viimasel kahel aastal juhtis NaiRe tegevust Laine Randjärv. “NaiRe on dünaamiline ja pidevalt arenev organisatsioon, mille liikmed on tegusad ja ettevõtlikud naised üle terve Eesti,” kiitis Randjärv. “Väga hea meel on 2014. aastal ühiselt korraldatud meeste tervise teemalise konverentsi üle, millel kõneldud ideed järjest rohkem ühiskonnas levimas on. Rahuliku südamega annan teatepulga edasi järgmisele NaiRe juhtkonnale ja soovin edukat tegutsemist,” lisas Randjärv.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt