Liina Kersna Võru- ja Põlvamaal

Uudis
|
10.11.2015

Kagu-Eestist Riigikogusse valitud Liina Kersna külastas Võrumaa koole ja ettevõtteid

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Liina Kersna oli kolmepäevasel visiidil Võru- ja Põlvamaal, kus ta tutvus nelja Võrumaa kooli ja kahe ettevõtte tööga, osales Võrumaa Osaluskohvikus ning Põlvamaa lasteaialaste laulukonkursi žürii töös.

Parksepa Keskkoolis kohtus Kersna abiturientidega ning kooli õpetajatega. Antsla Gümnaasiumis arutati uue direktoriga kooli arengusuundade üle ning Kersna kohtus gümnasistidega, et rääkida ettevõtlikkusest, tööst ning karjääri kujundamisest. Osula Põhikoolis kohtus rahvasaadik 8-9 klassi õpilastega, kellega räägiti Riigikogu tööst. Võru Riigigümnaasiumis oli kohtumine gümnasistide ning õpetajatega. Üheskoos arutati mitmete sotsiaal-ning haridusvaldkonna teemadel.

Lisaks külastas Liina Kersna Antslas asuvaid ettevõtteid, mis said Võrumaa Aasta Ettevõtja konkursil auhinnalised kohad: Werrowooli, kus toodetakse keskkonnasäästlikku tselluvilla ja Baltic Steelarci, kus valmistatakse metallkonstruktsioone.

Külastuste kõrval osales Liina Kersna ka Võrumaa noorte osaluskohvikus, kus arutati samuti haridusteemadel ning Põlvamaa lasteaialaste laulukonkursi žüriis Vastse-Kuuste kultuurimajas.
Visiidi käigus tegi Kersna koos abikaasaga üllatuskülastuse ka Võrumaa Imelise Vanaema Eevi Mihhailova juurde.

Varasemalt on Kersna Riigikogu liikmena tutvunud erivajadustega laste kooli Võru Järve Kooli tegevusega, hoolekandeasutuse Meiela ning Võru- ja Põlvamaa Naiste Tugikeskuse tööga.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt