Leemets: Aas teeb jälle suuga suure linna

Uudis
|
14.10.2015

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe Ants Leemetsa sõnul on Linnahalli rekonstrueerimise eest vastutav Taavi Aas korduvalt ebaõnnestunud Linnahalli rekonstrueerimise plaani elluviimisel. Tänasel Linnavalitsuse istungil lubas Aas taaskord Linnahalli korda teha.
Kuus aastat peetud läbirääkimised investoritega jooksid liiva. Järgmise aasta kevadeks on Taavi Aas lubanud tulla välja uue plaaniga ning selleks on moodustatud komisjon. „Taavi Aas on üles näidanud saamatust Linnahalli korda tegemisel. Uus lubadus kevadel vettpidava plaaniga välja tulla on siinkohal üsna ebausutav,“ sõnas Leemets.
Reformierakonna fraktsiooni esimehe sõnul on Tallinna Linnavalitsus tähelepanuväärselt saamatu Tallinna mereääre arendamisel. Kesklinna piirkonna mereäär on räämas. Endiselt on Kalasadama olukord lõplikult lahendamata. Linnahalli iga uue plaaniga seoses vastab Aas, et läbirääkimised käivad või on lõpusirgel. Viimane avaldus, mille abilinnapea tegi, käsitles Tallinna Sadama kaasamist võimaliku äripartnerina. Ka see ettevõtmine ei õnnestunud.  

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt