Lauri Luik: Kullamaa reformierakondlasi juhib Marek Topper

Arvamus
|
|
26.04.2014

Reedel kogunenud Reformierakonna Kullamaa piirkonnaorganisatsiooni koosolekul valiti juhiks tagasi Kullamaa vallavolikogu liige Marek Topper. Juhatusse osutusid valituks volikogu liige Jaanus Ratas ja Kullamaa Keskkooli ringijuht Triin Tõnismäe.

Vastvalitud piirkonnajuhi sõnul on Kullamaal veel palju teha, et saada tõeliseks Läänemaa pärliks. “Näiteks on tänane vallavõim Kullamaa ainukesele puhkealale Kullamaa järve äärde rajanud kompostimisjäätmete ladestamise kohta, mis aga sinna mingilgi moel ei sobi.” Topper rääkis, et piirkondlik organisatsioon otsib võimalusi selle probleemi lahendamiseks.

Topperi sõnul on Kullamaa piirkondliku organisatsiooniga liitunud palju kohalikke noori, kes tahavad kodukoha elu edendamisel kaasa rääkida. “On rõõm kogeda, et kohalikud noored ei ole ükskõiksed kodukoha arengu suhtes,” rõõmustas Topper.

“Kullamaa piirkondlik organisatsioon on Läänemaal üks aktiivsemaid,” sõnas Reformierakonna Läänemaa juht, Riigikogu liige Lauri Luik.

Luige sõnul on Marek Topper tänaseks juba kümme aastat Reformierakonna Kullamaa piirkonda juhtinud ning teinud seda väga hästi, kohusetundlikult ja südamega. “Seda näitab ka tema kohalikel valimistel saadud tugev mandaat,” lisas Luik.

Reformierakonnal on Läänemaal piirkondlikud organisatsioonid kõigis omavalitsustes. Nendesse kuulub pea kolmsada aktiivset ja tegusat inimest.

Lisainformatsioon:
Marek Topper
Paepealse Turismitalu OÜ
Kullamaa küla, 90701 Läänemaa
GSM: +372 50 63 960

http://www.paepealse.ee

Loe lisaks:
Lääne Elu http://online.le.ee/2014/04/26/kullamaa-reformierakondlasi-juhib-jatkuvalt-marek-topper/

Läänlane http://www.laanlane.ee/article/kullamaa-reformierakondlasi-juhib-marek-topper?mobiil


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt