Lauri Luik: Head koolispordisõbrad

Arvamus
|
|
22.03.2014
Kevad on käes ning enamik meist on oma suusad juba kappi järgmist hooaega ootama pannud. Siiski soovin ma korra veel pöörata pilgu tagasi suusaradadele…
 
 
Rahvusvahelise tiitlivõistluse korraldamine on iga riigi jaoks suur au ning väljakutse. Kui meil tekkis võimalus korraldada Koolinoorte Murdmaasuusatamise Maailmameistrivõistlused Otepääl, siis me pikalt ei mõelnud. Teadsime, et Eestil on suurte suusavõistluste korraldamisel suurepärased kogemused ning olime veendunud, et ühes tubli meeskonnaga saame sellega eeskujulikult hakkama. Meil oli õigus. Tänu Teie abile!
 
 
Head abilised, toetajad ja nõuandjad- austatud meeskonnakaaslased- suur tänu Teile kõigile Koolinoorte Murdmaasuusatamise Maailmameistrivõistluste eduka kordamineku eest!
 
See kõik oleks olnud vaid ilus unistus, kui poleks olnud tublisid inimesi Eesti Koolispordi Liidust ja meie liikmesorganisatsioonidest, Rahvusvahelisest Koolispordi Föderatsioonist, Tehvandi spordikeskusest, Eesti Suusaliidust, EOK-st ja Kultuuriministeeriumist, meediaväljaannetest, Otepää vallavalitsusest ja Gümnaasiumist, kohalikest majutus- ja toitlustusasutustest, suurepäraseid vabatahtlikke, giide, abilisi ja toetajaid väga mitmetelt teisteltki elualadelt. Erilised tänud ka meie noortele sportlastele ja nende treeneritele, kes südikalt maailma parimate omaealistega jõudu katsusid.
 
Iga “tükk sellest puslest” oli kena tervikpildi saavutamiseks hädavajalik.
 
 
 
Suured ja geniaalsed asjad sünnivad koostöös. Koolinoorte Murdmaasuusatamise Maailmameistrivõistlused Otepääl on elav näide!
Veel kord, SUUR aitäh Teile kõigile!
 
Kohtumiseni järgmistel suurtel ettevõtmistel!
 
 
Lauri Luik
Eesti Koolispordi Liidu president
 
 
 Kogu info koolinoorte MM-i kohta: http://www.isfnordicski2014.com/

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt