Laupäeval toimub Pärnus Reformierakonna uusaastapidu

Uudis
|
13.01.2005

Reformierakonna traditsiooniline aastavahetuspidu toimub laupäeval, 15.jaanuaril Pärnu kontserdimajas. Peo käigus kogutakse raha Pärnu linnas tormikahjustusi saanud inimeste toetuseks.

“Arutasime tõsiselt, kas sellisel ajal, nädal pärast üleujutust, on meie uusaastapeo korraldamine Pärnus sobilik ning jõudsime otsusele, et peo aega ja korralduskohta pole otstarbekas muuta,” ütles Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

“Rääkisin täna hommikul Pärnu linnapea Väino Hallikmägiga, kes arvas, et kui turismilinna jääks inimesed nüüd tulemata, oleks see täiendav löök Pärnu ettevõtetele ja seal töötavatele inimestele,” ütles Michal.” Paljud meie erakonna liikmed jäävad Pärnusse ööbima – ehk on seegi abiks ettevõtjatele, kes uputuse tõttu eelmisel nädalavahetusel pidid klientidele ära ütlema.”

Michali sõnul on otsustatud seegi, et peol saavad kõik soovijad teha annetusi üleujutuses kannatada saanud pärnakate toetuseks, selleks seatakse üles korjanduskast ning kohapeal kogutud raha annetatakse Pärnu linnale.

Peasekretäri sõnul kinnitati kontserdimajast, et peo korraldamiseks takistusi ei ole. Neljapäevaks oli Reformierakonna uusaastapeole registreerunud ligi 600 osalejat.

Aastavahetuspidu on erakonna üldkogu ja suvepäevade kõrval üks kolmest Reformierakonna suurüritusest, mis toimub igal aastal. Aastavahetuspeol on kombeks tänada inimesi, kes aasta jooksul enim panustanud organisatsiooni arengusse.

Tänavu korraldab erakond ka talvepäevad, mis toimuvad 19. -20. veebruaril Käärikul.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt