Laine Randjärv tervitas Narva muuseumis uusi Eesti kodanikke

Uudis
|
26.11.2011

Riigikogu aseesimees Laine Randjärv andis täna, kodanikupäeval, Narva muuseumis toimunud pidulikul tseremoonial üle kodakondsustunnistused uutele Eesti Vabariigi kodanikele.

„Õnnitlen kõiki meie riigi kodanikke tänase kodanikupäeva puhul. Kodakondsus ei ole demokraatlikus riigis sundus. Kodakondsus on võimalus siduda end riigiga, kus inimene elab. Eesti tugineb aktiivsetele kodanikele, kes panustavad oma riigi arengusse mitte ainult makse makstes, vaid ka kodanikuühiskonna elus osaledes,” sõnas Randjärv. “Tänan kõiki neid inimesi, Eesti Vabariigi kodanikke, kes oma tegude, ideede, mõtete ja südamega aitavad meie ühiskonnal paremaks saada.”

Kodakondsustunnistuste üle andmise pidulikke tseremooniaid korraldatakse eesmärgiga väärtustada kodakondsust kui riikluse lahutamatut osa ja tunnustada naturalisatsiooniprotsessi läbinud uusi riigikodanikke.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt