Kristen Michal: Reformierakonna eesmärk on Riigikogu valimised võita

Uudis
|
29.04.2006

Reformierakonna peasekretär Kristen Michal ütles Viljandis erakonna üldkogul peetud kõnes, et Reformierakond soovib 2007. aasta Riigikogu valimistel koguda 125 000 häält ja saada parlamendi järgmises koosseisus 27 kohta. Suure tõenäosusega tähendab selline tulemus valimiste võitu.

Michal meenutas, et just sellise eesmärgi seadis Reformierakonna volikogu eelmise aasta lõpul. Ta lisas, et Reformierakond soovib kasvatada oma kandepinda ja näidata, et parempoolsus ning kokkuhoidlik mõtlemine on Eestis ikka aktuaalne.  Reformierakonna hea valimistulemus on Michali kinnitusel oluline ka Eesti tuleviku võtmes, vältimaks võimalust, et Eestit suunataks poliitiliste otsustega enesega rahulolu uima. „Selles uimas kiputakse rahaga kinni toppima kõiki avausi, mis tunduvad seda väärt olevat. Headel aegadel tehtud tarbetuid kulutusi aga on raske, et mitte öelda võimatu tagasi pöörata kui ajad kitsamaks lähevad,” hoiatas Reformierakonna peasekretär.

Michal kinnitas, et just Reformierakonna valimistulemus määrab, kas Eesti jääb vabadust ülimaks hindavaks riigiks, kus isikuvabadused on austatud ja kaitstud riigi tarbetu sekkumise eest. „Reformierakonna eesmärk on tagada meie rahvuse püsimajäämine riigis, kus igaüks on vaba ise otsustama ja toimetama ning riik kogub makse vaid nii palju kui palju on vaja riigi funktsioonide täitmiseks,” ütles Reformierakonna peasekretär.

Reformierakonna peasekretär andis ka ülevaate erakonna liikmeskonna kasvust. “Reformierakond on viimase aastaga olnud erakondade hulgas liikmete arvult suurim kasvaja. Meie valik on olnud ise kasvada ja seda teed käies oleme tublid olnud. Kasvu poolest on meist suurem olnud vaid Keskerakond ja vaid tänu sellele, et ta liitis endaga pensionäride partei tervikuna,” ütles Michal.

2005. aastal liitus Reformierakonnaga 788 inimest.

Reformierakonna pressiteenistus

 

Triinu Rajasalu

50 46 090

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt