Kõiv: parim keskkonnapoliitika on reaalne

Uudis
|
25.11.2006

Reformierakonna liikme ja Riigikogu keskkonnakomisjoni esimehe Tõnis Kõivu sõnul on tänapäeva erakondadel oluline omada lisaks tugevale pere- ja majanduspoliitikale ka reaalset ja rohelist keskkonnapoliitikat.

„Eestis on keskkond tähtis mitme erakonna jaoks,” lausus Tõnis Kõiv.

„Eestimaa Roheliste näol on tegemist survegrupiga ühes küsimuses. Loodan, et nad täidavad oma eesmärgi ja teised erakonnad pööravad rohkem tähelepanu oma keskkonnapoliitikale,” lisas Kõiv.

Kõivu sõnul lähtub Reformierakond arusaamast, et inimene on looduskeskkonna osa ning taotleb oma poliitikas mõistlikku tasakaalu keskkonnakaitse ning muude ühiskondlike sihtide vahel. Majandusliku huvi ning avalikult ja selgelt põhjendatud keskkonnakaitseliste huvide konflikti korral tuleb eelis anda keskkonnakaitsele.

Reformierakonna keskkonnateesid on nähtavad internetileheküljel http://www.reform.ee/?q=/ee/valimised/poliitikad/keskkonnapoliitika


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt