Koigi vallavanem Margo Hussar liitus Reformierakonnaga

Uudis
|
03.11.2016

Margo Hussar: „Pean Reformierakonna vaateid kõige lähedasemaks enda tõekspidamistele ning see on peamine põhjus, miks liituda otsustasin. Lisaks pean oluliseks võimalust osaleda järgmise aasta kohalikel valimistel Reformierakonna nimekirjas kolme omavalitsuse baasil moodustuvas Paide linnas“

Margo Hussari soovitajaks Reformierakonnaga liitumisel oli Riigikogu liige Kristjan Kõljalg: „toetasin Margo astumist erakonda seepärast, et ta on ennast tõestanud kohaliku omavalitsuse juhina. Lisaks muudavad tema kogemused Paide valla juhtimises osalemisest ja suur soov selle piirkonna edasisse arengusse panustada meie meeskonna selles piirkonnas märkimisväärselt tugevamaks“.

Margo Hussar on varasemalt täitnud Paide vallavolikogu liikme ning volikogu haridus- ja kultuurikomisjoni esimehe ameteid. Enne Koigi vallavanema kohale asumist oli ta Paide valla abivallavanem.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt