Kaja Kallas kutsub kampaaniaga Eestit õigele kursile pöörama

Uudis
|
05.10.2020

Reformierakond alustas täna liitumiskampaaniaga, mille eesmärk on kaasata erakonda inimesi, kes toetavad Reformierakonna poliitilist suunda.

“Oleme koos Eesti rahvaga ehitanud üles eduka ja omanäolise väikeriigi, mille üle saame kõik uhkust tunda. Viimasel ajal kuuleme oma toetajate käest aga, et nende arvates liigub Eesti vales suunas. Selliseid inimesi on Eestis kindlasti rohkem, kui Reformierakonnas liikmeid ja seetõttu innustamegi neid meiega liituma. Järgmisel aasta sügisel toimuvad kohalikud valimised on suurepärane võimalus oma mõtted kohalikul tasandil teoks teha ja seejärel panustada positiivsetesse muutustesse ka üleriigilises poliitikas.” ütles Reformierakonna esimees Kaja Kallas.

Kampaania hüüdlause on “JAH, Sinus on oravat!”. Kampaania eesmärk on tuua poliitikasse uusi inimesi, kes toetavad avatud ja tulevikku vaatavat maailmvaadet. Lisainfot ja kampaaniamaterjali on veebilehel jah.reform.ee .

“Meie eesmärgiks on 2021. aasta kohalikel valimistel teha tugev tulemus üle Eesti. Tegusad inimesed, kellele riigi poliitika või kodukoha mured korda lähevad on meie sekka väga oodatud,” lisas erakonna peasekretär Erkki Keldo.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt