Kaja Kallas: kokkuhoidlikkus on innovatsiooni kasvulava

Uudis
|
14.05.2024

7. mail toimus Tallinnas Liberalismi Akadeemia ja Reformierakonna korraldatud julgeolekukonverents “Vabadus. Kindlus. Tulevik.”, mille raames toimus hulgaliselt põnevaid paneelarutelusid ja ettekandeid.

Konverentsil kõlanud olulisemad mõtted võttis kokku Eesti peaminister Kaja Kallas, kes rõhutas muuhulgas, et kokkuhoidlikkus on edasiviiv jõud, sest see paneb mõtlema innovaatiliselt.

“Piiramatute ressurssidega puudub vajadus olla leidlik,” märkis ta. Lisaks pidas ta oluliseks välja tuua, et kuigi praegusel ajal on avalikkuses paljude teemade suhtes hoiak negatiivne, on siiski Eestis äärmiselt palju positiivset.

“Kui Eestit vaadata väljapoolt, oleme teinud väga palju õigesti. Meil on läinud hästi, aga see ei ole tulnud niisama, vaid inimeste raske tööga. See on tulnud sellega, et oleme olnud innovaatilised ja avatud ning nii peaks see ka jääma tulevikus,” sõnas Kallas.

Julgeolekukonverentsil toimunud paneele ja ettekandeid saab järgi vaadata SIIT>>>

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt