Kaja Kallas kandideerib Harju- ja Raplamaal

Uudis
|
10.12.2010

Hiljuti Reformierakonnaga liitunud konkurentsiõiguse tippasjatundja, vandeadvokaat Kaja Kallas kandideerib Riigikogu valimistel, et seista ettevõtluse edendamise ja ausa konkurentsi eest.

“Kandideerin Riigikogu valimistel Reformierakonna nimekirjas Harju- ja Raplamaal, sest suudan oma teadmiste ja kogemustega teha Riigikogus tõsist tööd, et Eesti erinevates eluvaldkondades oleks tagatud toimiv konkurents,” ütles Kaja Kallas.

“Näen palju võimalusi, kuidas eemaldada turutõkkeid ning seeläbi tagada inimestele parimad hinnad ja valikuvõimalused. Näiteks aitaks konkurentsiolukorra parandamine vähendada ravijärjekordasid ning alandada teenuste ja kaupade hindu,” sõnas Kallas.

„Ühtlasi usun, et ühiskonna jõukuse aluseks on kodanike ettevõtlikkus, vastutustunne oma tuleviku pärast ja majanduslik vabadus. Inimeste ettevõtlikkuse tõstmine aitab samuti suurendada konkurentsi, mis on edasiviiv jõud,” lisas Kallas.

„Harju- ja Raplamaa on minu jaoks kandideerimiseks loogiline valik, sest olen Viimsis elanud ja ka täna on mul tihedad sidemed Harjumaa erinevate valdadega,” lausus Kallas.

Kaja Kallas on EBSi koolitaja, vandeadvokaat, advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius partner ja Euroopa Kartellivastase Juristide Assotsiatsiooni liige. Kallas on spetsialiseerunud nii Euroopa kui Eesti konkurentsiõigusele ja ta on mitmel aastal valitud erinevate maailma advokaate hindavate kataloogide poolt juhtivaks tegijaks Eesti konkurentsiõiguse valdkonnas.

Sel aastal on Reformierakonnaga liitunud üle 2000 inimese, teiste hulgas Tallinna Inglise Kolledži direktor Toomas Kruusimägi, Lääne-Viru maavanem Einar Vallbaum, motokrossisõitja Juss Laansoo, tantsutreener Martin Parmas, Euroopa Inimõiguste Kohtu endine kohtunik, õigusteadlane Rait Maruste, IT-ettevõtja Andrei Korobeinik ja sõudelegend Jüri Jaanson.

Reformierakonda kuulub üle 9000 liikme.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt