Ka Nõmme Halduskogu ütles linnaosade kaotamisele ei

Uudis
|
19.02.2009

Eile kogunenud Nõmme Halduskogu otsustas Tallinna linnaosade kaotamist mitte toetada. Keskerakonna poolt algatatud linnaosade kaotamise eelnõu ei ole leidnud toetust ka Kesklinna, Haabersti ja Pirita halduskogus.

Nõmme Halduskogu esimehe Matti Martinsoni sõnul ei pea Nõmme Halduskogu võimalikuks nõustuda keskerakondliku linnavalitsuse plaaniga likvideerida Tallinnas kõik linnaosad.

”Linnaosad on erinevad ja seetõttu ei saa Nõmme probleemidele läheneda samamoodi nagu Lasnamäe omadele,” lausus Martinson. „Pärast linnaosade kaotamist kaob kindlus, et just konkreetses linnaosas elav ja sealseid probleeme tundev inimene ka linnajuhtide hulka jõuab”.

Lisaks otsustas eile Nõmme Halduskogu mitte kooskõlastada Tallinna Linnavalitsuse plaani rajada läbi Harku raba tee, millele nõmme elanikud olid kogunud üle 600 vastuhääle.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt