Järvesalu: Pärnu koalitsioonilepingu aluseks on Reformierakonna antud lubadused

Uudis
|
14.02.2007

Täna moodustas Reformierakond Pärnu linnas koalitsiooni Keskerakonna ja Rahvaliiduga. Pärnu linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe Vello Järvesalu sõnul lähtuti lepingu sõlmimisel valimistel antud lubadustest.

„Piltlikult öeldes kirjutasid Reformierakonna poolt koalitsioonileppele alla need tuhanded inimesed, kes meile 2005 aasta sügisel hääle usaldasid. Üheks meie peamiseks nõudmiseks lepingu sõlmimisel oli 5000-kroonise sünnitoetuse maksmine, mis oli ka valimistel meie põhilubaduseks. Teiseks olulisemaks punktiks sai lasteaiakulude kompenseerimine kahe ja enamalapselistele peredele. Võimu teostamisel kavatseme samuti keskenduda lasteaiakohtade probleemile Pärnu linnas ja selle lähiümbruses ning muuta suvepealinn veelgi paremaks elukeskkonnaks,” lausus Järvesalu.

„Ühe terava probleemina tunnetame kortermajade sisehoovides parkimiskohtade puudust ja täna suutsime koalitsioonileppesse sisse suruda ka koostöös korteriühistutega sisehoovide korrastamise kava,” sõnas Pärnu linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees.

Vello Järvesalu sõnul võitsid täna sõlmitud lepingust kõik pärnakad. „Loobusime linnapea kohast, sest meile oli esmatähtsaks poolteist aastat tagasi antud lubaduste sisseviimine koalitsioonileppesse.”
 

Lisainformatsioon:

Vello Järvesalu
Pärnu linnavolikogu
RE fraktsiooni esimees
Tel: 501 9830


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt