Ilmusid Reformierakonna valimisajakirjad

Uudis
|
26.02.2007

Lähipäevil jõuavad valijate postkastidesse Reformierakonna valimisajakirjad. Reformierakonna ajakirjad on valimisringkonnapõhised ehk 12 eestikeelse ja ühe venekeelse ajakirja sisu erineb piirkonniti. Venekeelset ajakirja postitatakse Tallinna ja Ida-Virumaa vene keelt kõnelevale elanikkonnale.

Reformierakonna kampaaniajuhi Arto Aasa sõnul sisaldavad kõik ajakirjad vastavalt valimisringkonnale Reformierakonna kandidaatide persoonilugusid ja tutvustusi. “Lisaks kandidaatide tutvustustele, on ajakirjades Reformierakonna põhilubadusi ja programmi tutvustavad artiklid ja ka pöördumine peaminister Andrus Ansipilt. See on ka ainus kattuv osa,” lisas Aas.

Kui harilikult käsitletakse valimiste eel põhjalikumalt vaid esinumbreid, siis Reformierakonna valimisajakirjades räägitakse kõikidest antud piirkonnas kandideerivatest inimestest. “Oleme üritanud esile tuua mitte ainult inimeste poliitilist tausta vaid rohkem igapäeva elu-oluga seonduvat – hobid, pere, vaated elule jmt,” ütles Aas, lisades samas, et ajakirjades on boonusena ka suur loosikampaania – kõik, kes lahendavad ristsõna, osalevad 50 000 kroonise reisipaketi loosimisel! “Reisipaketi sihtkoha saab võitja valida Euroopa viie jõukaima riigi hulgast: Luksemburg, Norra, Iirimaa, Šveits, Island. Ka reisi aja, ööbimise ja kultuuriprogrammi saab võitja ise valida, sest iga inimene on oma raha parim peremees ja otsustab ise kuhu ja kellega sõidab,” sõnas Aas. Võitja loositakse valimispäeva ehk 4. märtsi õhtul Reformierakonna kampaania lõpupeol!

Reformierakond alustas valimisajakirjade tegemist 2002. aasta kohalike valimiste ajal. Kõik valimisajakirjad on pdf formaadis failidena üleval ka Reformierakonna kodulehel: http://www.reform.ee/ee/valimised/reklaamid/valimisajakirjad 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt