Iga päevaga kaitstum, iga päevaga tugevam

Kategoriseerimata
|
13.06.2022

 

Vabadus ei ole iseenesestmõistetav, vaid habras ja vajab hoidmist. Peale Eesti iseseisvuse taastamist 30 aastat tagasi otsustasime, et me ei ole enam kunagi üksi. Seetõttu oleme ka täna NATO aktiivsed liikmed. Hoolimata oma väiksusest oleme võrdväärsed partnerid oma liitlastele. Räägime kaasa kõrgetasemelistes otsustes ning meid kuulatakse. Ainult nii kindlustame, et oleme ja jääme iseseisvaks ning oleme osa läänemaailmast, kuhu kuulume. 

Reformierakond seisab alati selle eest, et Eesti tulevik oleks kindel. Iga päevaga kaitstum, iga päevaga tugevam.

 

Meie vabadus on hindamatu vara. Töötame iga päev, et ehitada veelgi tugevam, iseseisvam ja kindlam Eesti. Head suhted ning pidev koostöö liitlastega on meie julgeoleku vundament. Oleme otsustamise juures ning meie arvamusega arvestatakse. Eesti rahva kaitsetahe on kõrge. Oleme valmis oma vabaduse eest seisma. 

Reformierakond seisab selle eest, et Eesti oleks paremini kaitstud. Iga päevaga kaitstum, iga päevaga tugevam. 

Iga inimese turvatunne on hindamatu väärtus. Riigisisene julgeolek on meie toimimise alus. Tugev ühtsustunne viib meid läbi ka kõige raskematest aegadest. Eesti on üks vabamaid riike maailmas. Kuid peame pidevalt panustama, et vabadused oleksid hoitud ja tuleksime alati toime ka ootamatustega. 

Reformierakond seisab selle eest, et Eestis oleks turvalisem elada. Iga päevaga ühtsem, iga päevaga tugevam.

Energiajulgeolek on meie ühiskonna toimimise ja iseseisvuse alus. Energiaga ühendame ühiskondliku toimimise. Eesti varustamine energiaga peab olema efektiivne, meie puhast keskkonda hoidev ja Venemaast sõltumatu. Oluline on tagada nii inimeste heaolu täna kui ka tulevaste põlvede heaolu vabas Eestis. 

Reformierakond seisab selle eest, et Eesti energiajulgeolek oleks tagatud. Iga päevaga sõltumatum, iga päevaga tugevam.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt