Holsmer: Savisaar, lõpeta priiskamine

Uudis
|
11.12.2008

Tänasel linnavolikogu istungil esitab Reformierakonna fraktsioon linnavalitsusele ettepaneku vähendada sarnaselt riigiga linna tegevuskulusid järgmise aasta eelarves kaheksa protsendi võrra. Sellemahuline tegevuskulude kärpimine annaks linnale 442 miljonit krooni kokkuhoidu.

„On kahetsusväärne, et keskerakondlik linnavalitsus peab pidu katku ajal ja kavatseb priiskamist jätkata ka järgneval aastal. Savisaarel oleks viimane aeg lõpetada enda juhitud linnavalitsuse üha kasvav nuumamine ja mõelda ükskord ka linlaste heaolule,” kritiseeris Reformierakonna fraktsiooni esimees Remo Holsmer.

„Linna tegevuskulude kärpimine kaheksa protsendi võrra annaks Tallinnale võimaluse vähendada linna võlakoormust või ehitada näiteks kümme uut lasteaeda,” lisas Holsmer.

Tänase toimuval linnavolikogu istungil on kavas Tallinna linna 2009. aasta eelarve arutelu. Eelarve prognoositav maht on 8 miljardit krooni.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt